YouTube Video Download Online

Download youtube video is now very simple. Youtube video download is possible in many formats. So download youtube video in 3gp, mp4, flv and Webm formats.

Download youtube vidos in Full HD (1080p), HD (720p) high quality and envn download in low quality as per your requirement.

How to download youtube video :

To Download video of youtube, simply copy youtube url / address bar text of youtube page and paste in blow textbox and click download button then you will get the various types of youtube video download quality formats. Choose any format option and download.

Youtube URL Example : http://www.youtube.com/watch?v=B6E01IatDm0
DOWNLOAD    

Cesta do Indie, díl 3 - VHLED, režie: Igor Chaun

Gossscha1 2011-01-25 19287 View View 1Choose video quality option to download :


Video Description : Třídílný dokument Igora Chauna o nepochopitelném světě, který se nám jeví někdy jako pohádka a někdy jako peklo. -- Šokující výjevy současné Indie se střídají se zážitky bezbranných turistů a s obrazově stylizovanými pasážemi, připomínajícími duchovní tradici Indie. Zážitky z cesty Igora Chauna, Petra Čtvrtníčka a štábu ČT po Indii v roce 1998. Díl prvý má název ÚŽAS, díl druhý SMÍŘENÍ, díl třetí VHLED. A postupně jsme... S Petrem Čtvrtníčkem na Ganze. - S indickými nebožtíky na kremačním břehu. - S Richardem Gerem v tibetské svatyni. - S dalajlamou mezi tibetskými uprchlíky. - V závěrečné meditaci pod Buddhovým stromem Bó. Premiéra se konala na Letní filmové škole v Uherském Hradišti v červenci 1999. Televizní premiéra se konala 8. dubna 2000 v rámci komponovaného pořadu ČT Dnes večer s Indií. Dokument se setkal se značným diváckým ohlasem.